Pielęgnacja

Sauna na włosy jest właściwym zabiegiem jeżeli marzymy o poprawie włosów suchych i łamliwych. Wspaniale odżywia włosy, odbudowuje ich naturalną strukturę. Nasze włosy będą ponownie sprężyste i pełne blasku, dzięki czemu nie będziemy mieć żadnych problemów z ich układaniem. Sauna jest zabiegiem, którego efekt można obserwować przez nawet 4-5 tygodni, gdyż działa ona dogłębnie, a nie tylko na powierzchnię włosa, jak zwykłe odżywki. Zabieg ten jest warto powtarzać co jakiś czas, by patrząc w lustro zobaczyć piękne i odżywione włosy. Zaleca się wykonanie ok 5 zabiegów w odstępach 10 dni.

Sauna z ampułką od 50 zł

 Botox – MEDYCYNA ESTETYCZNA WKRACZA DO SALONÓW FRYZJERSKICh

Dzięki innowacyjnej formule produktu, zabieg Botox Abril et Nature jest jedyną w swoim rodzaju usługą, która zaczaruje wszystkie klientki.
Skład oparty na aktywnych związkach takich jak: kwas hialuronowy, naturalny kolagen, keratyna , olej arganowy a przede wszystkim komórki macierzyste zapewnia włosom gładkość, miękkość i nawilżenie. Sprawia jednocześnie, że cienkie włosy nabierają witalności, stają się grubsze i bardziej elastyczne. Włosy grube i puszące się odzyskują maksymalne wygładzenie. Substancje czynne zdolne do przenikania przez łuskę włosa,  dają efekt wypełnienia włókien włosa, powodują wzrost grubości włókien włosowych, zwiększają odporność i wytrzymałość włosów, zwiększają objętość i połysk włosów, poprawiają ogólną kondycję włosów. Pełna kuracja składa się z 6 zabiegów,wykonywanych w tygodniowych odstępach.

Botox od 70 zł

Pielęgnica – ultradźwięki na włosy.  Podczas stosowania podczerwieni na włosach CIEPŁO NIE JEST  EMITOWANE, produkowane są nowe połączenia aminokwasów we włosach i luki pomiędzy łuskami zostają zmniejszone. Dzięki ultradźwiękom woda i białko mogą przenikać do kory włosa, otrzymując jej naturalne nawilżenie i jednocześnie zamykając łuski włosów. Podczas stosowania tego zabiegu promieniowanie podczerwone regeneruje zniszczone tkanki włosów i stymuluje cyrkulację krwi w skórze głowy.  Efekty po zastosowaniu pielęgnicy: odbudowanie włókna włosa, odświeżenie i przedłużenie koloru, wzmocnienie łuski włosa, poprawa sprężystości włosa, eliminacja elektro-statyczności tzw „elektryzowania się włosów”).

Zabieg z pielęgnicą od 70 zł

 SIMPLY ZEN od Z.ONE  Włosy potrzebują ciągłej pielęgnacji każdego dnia . Codzienne użytkowanie suszarek i prostownic , zabiegi chemiczne oraz ekspozycja na słońce mają negatywny wpływ na kondycję włosów. W rezultacie tracą swoją witalność , stają się tępe i matowe . SIMPLY ZEN oferuje terapię odbudowującą dla włosów zniszczonych, która działa głęboko na wewnętrzną jak i zewnętrzną warstwę włosa! Przywraca im blask oraz witalność!

Simply Zen – rekonstrukcja od 70 zł

Replex to innowacyjny system leczniczy do włosów,  zapewnia wszystkie niezbędne składniki które sprawiają że włosy stają się lśniące, pełne energii i zdrowia. Odbudowuje i uszczelnia mostki dwusiarczkowe włosa uszkodzone podczas zabiegów chemicznych

REPLEX od 50 zł

Ampułki Semi Di Lino to nową generacją produktów zwiększających połysk, której celem są włosy eleganckie, pełne blasku i wdzięku. Piękno włosów jest podkreślone rewolucyjnym blaskiem, dającym efekt diamentowych ozdób.

  • Semi di Lino Reconstruction to rodzina profesjonalnych kosmetyków Alfaparf przeznaczonych do trwałej i głębokiej rekonstrukcji włókna włosa. Intensywna terapia na bazie naturalnych składników zawartych w miąższu bambusa stopniowo rekonstruuje włos, przywraca mu siłę i elastyczność.
  • Semi di Lino Volume  linia kosmetyków pielęgnacyjnych Alfaparf przeznaczona do włosów cienkich i delikatnych. Pozwala na uzyskanie całkowitej metamorfozy włosów dzięki zwiększeniu ich objętości. Regularne stosowanie kosmetyków pielęgnacyjnych linii Semi di Lino Volume gwarantuje zwiększenie objętości i gęstości włosów nadając im jednocześnie lekkości i ożywczego blasku.
  • Semi Di Lino Diamond to profesjonalna linia kosmetyków Alfaparf która sprawia, że włosy są pełne życia i blasku – jak diamenty. To prawdziwy koncentrat zapewniający rewitalizację włosów dzięki odpowiedniemu kompleksowi witaminowemu. Antyoksydacyjne właściwości witamin A, E, F zwalczają wolne rodniki i wypełniają włókno włosa żywotnością i energią.