Mezoterapia igłowa

Mezoterapia jest jedyną i niekwestionowaną metodą terapeutyczną, która przynosi wręcz natychmiastowe rezultaty. Można jedynie powiedzieć, ze oprócz operacji chirurgii plastycznej nie istnieje sposób bardziej efektywny niż mezoterapia w rewitalizacji, odmładzaniu i liftingowaniu skóry. Mezoterapia kosmetyczno – estetyczna polega na wstrzykiwaniu w skórę specjalnie przygotowanych przez laboratorium sterylnych koktajli anti – aging, poliwitamin, mieszanek na bazie medycznego kwasu hialuronowego lub medycznego kwasu hialuronowego w czystej postaci. Zabieg może być przeprowadzony metodą manualną, bądź też mechaniczną za pomocą pistoletu.

Rezultaty zabiegu widoczne są po wykonaniu serii kilku zabiegów powtarzanych przez okres od dwóch do czterech miesięcy. Przez dwa pierwsze miesiące powinno się wykonywać zabieg raz na dwa tygodnie. Dla utrzymania efektów zaleca się wykonywanie zabiegu raz na miesiąc przez okres mniej więcej sześciu miesięcy.

Nanomeso Gold

Nanomeso Gold – koktajl do mezoterapi igłowej z nanozłotem, stworzony z myślą o przeciwdziałaniu czynników powodujacych przedwczesne starzenie. Zawarte w koktailu złoto, wspomaga tworzenie kolagenu, wykazuje silne działanie przeciwzapalne, przeciwzmarszczkowe oraz nawilżające, polecany dla cer przesuszonych, odwodnionych. Częstotliwość:  1 zabieg co 2-3 tygodnie.

Nanomeso Silver – koktajl z nanosrebrem jest doskonałym rozwiązaniem dla osób z bakteryjnymi infekcjami skóry. Nanosrebro zabija 99% bakterii, grzybów i wirusów, jest to rewolucja w walce z trądzikiem. Częstotliwość : 1 zabieg x co2-3 tygodnie

Nanomeso Vitamins – zawarta w koktajlu witamina A jest eliksirem młodości, witamina E działa przeciwrodnikowo, a witamina C jest naturalnym antyoksydantem, który rozświetla i poprawia koloryt skóry. Kompleks witamin uzupełnia wyciąg z kasztanowca, który działa łagodząco na zaczerwienienia i podrażnienia.  Częstotliwość : 1 zabieg  co 2-3 tygodnie

Nanomeso Hyaluronic Acid 1% to kwas hialuronowy który przywraca odpowiednie nawilżenie skóry.  Częstotliwość:  1 zabieg co 2 tygodnie

Nanomeso Hyaluronic Acid 3,5% to kwas hialuronowy w postaci gęstego żelu, przeznaczony do stosowania miejscowego w celu delikatnej korekcji zmarszczek i zagłębień. Żelowa forma preparatu zapewnia dłużej utrzymujący się efekt. Częstotliwość aplikacji miejscowej: 1 zabieg co miesiąc.

Mezoterapia igłowa 150 zł- 300 zł
Nanomeso Gold 250 zł – 350 zł
Nanomeso Silver 200 zł – 300 zł
Nanomeso Vitamins 180 zł – 280 zł
Nanomeso Hyaluronic Acid 1% 250 zł – 350 zł
Nanomeso Hyaluronic Acid 3,5% 250 zł – 350 zł
Nanomeso Hyaluronic Acid 3,5% (miejscowo) od 100 zł

Lipoliza iniekcyjna brzuch i uda to nic innego jak nieinwazyjne modelowanie sylwetki polegające na podaniu zastrzyków z substancja powodującą rozpuszczenie komórek tłuszczowych. W miejscu wstrzyknięcia powstaje kontrolowany i  zamierzony lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej. Takie komórki w dalszym etapie pękają, a uwolnione z nich tłuszcze przechodzą do krwi, a następnie trafiają do wątroby, gdzie są rozkładane, a następnie wydalane z organizmu.

lipoliza iniekcyjna brzuch/ uda 200/ 350 zł