Oczyszczanie

Oczyszczanie manualne ma na celu usunięcie zaskórników oraz zamknięcie gruczołów łojowych. Zabieg oczyszczania twarzy to najszybszy sposób na przywrócenie cerze świeżości i czystego wyglądu. Polecany szczególnie dla osób, które mają problemy z zaskórnikami, rozszerzonymi porami oraz borykają się z trądzikiem.

Oczyszczanie manualne (twarz) 90 – 130  zł
Oczyszczanie manualne (plecy) od 130 zł

 

 

Polski Peeling Ziołowy Jadwiga jest zabiegiem głębokiego złuszczania opartym na składnikach roślinnych pochodzenia polskiego. Jest to zabieg bezpieczny, który nie powoduje uczuleń ani bliznowacenia. Nie złuszcza poniżej warstwy podstawnej naskórka. Może być wykorzystywany na skórę twarzy i ciała. Zabieg wygładza skórę ze zmianami typowymi dla cery tłustej, trądzikowej, leczy trądzik, likwiduje efekty potrądzikowe, zmniejsza pory skóry, blizny, przebarwienia, rozstępy skórne, wygładza zmarszczki zarówno u osób młodych, jak i w podeszłym wieku. Likwiduje nadmierne rogowacenie naskórka. Skóra staje się mniej tłusta, matowa, wypryski ropne podsychają i ustępują, nacieki wchłaniają się, zaskórniki znikają, pory zamykają się. Powoduje odmłodzenie skóry poprzez wzmożenie produkcji kolagenu i elastyny.

Polski Peeling Ziołowy Jadwiga I faza 130 zł
Polski Peeling Ziołowy Jadwiga II faza 60 zł

 

 

Mikrodermabrazja Diamentowa to zabieg dzięki któremu, stopniowo w sposób kontrolowany mechanicznie złuszczamy naskórek. Zabieg spłyca drobne zmarszczki, wygładza i rozjaśnia skórę, oraz przygotowuje ją do dalszych zabiegów kosmetycznych. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a głębokość złuszczania jest precyzyjnie kontrolowana i dobierana indywidualnie, w zależności od kondycji i rodzaju skóry. Zabieg mikrodermabrazji możemy stosować 1 lub 2 razy w miesiącu u osoby młodej z cerą mieszana ,tłustą z przebarwieniami pozapalnymi, lub w serii 5-6 zabiegów co 1 tydzień jako kurację odmładzającą u osób ze skóra dojrzałą. Po serii zabiegów mikrodermabrazji wskazane są zabiegi pielęgnacyjne, gdyż po tak intensywnym złuszczeniu, jakim jest mikrodermabrazja skóra bardzo dobrze wchłania wszystkie substancje aktywne.

Mikrodermabrazja diamentowa 100 zł – 140 zł

 

 

Epiderma Med – Planing (manualna dermabrazja) – jest nieinwazyjnym zabiegiem polegającym na złuszczeniu warstwy rogowej naskórka poprzez użycie skalpela chirurgicznego. Zabieg zbliżony jest w działaniu do mikrodermabrazji, podstawowym plusem manualnej dermabrazji jest możliwość wykonania na cerze naczyniowej jak również bardzo wrażliwej. Epiderma Med – Planing może być stosowany przed zabiegiem mezoterapii igłowej dla zwiększenia wchłanialności substancji aktywnych. Szczególnie polecany zabieg dla Pań Młodych przed ślubem, Epiderma Med – Planing usuwa meszek włosowy z okolicy twarzy, dzięki czemu makijaż ślubny jest perfekcyjny.

Epiderma Med-Planing 100 zł

 

 

Peeling kawitacyjny to zabieg oczyszczania skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej. Wzbogacony jest o mikromasaż, który poprawia mikrokrążenie oraz zwiększa penetrację substancji aktywnych preparatów wykorzystywanych podczas zabiegu w głąb skóry.

Peeling kawitacyjny 80 zł – 120 zł

 

Hydra Medic® Acne Facial Repechage stworzony został, aby leczyć  skórę, która dotknięta została problemem trądziku. Niezależnie od przyczyny składniki zawarte w preparatach Repêchage® Hydra Medic przyniosą szybkie i zdumiewające rezultaty, nawet bez konieczności oczyszczania mechanicznego!
Zabieg głęboko oczyszcza pory, zapobiega powstawaniu wypryskom oraz reguluje pracę gruczołów łojowych. Główny składnik to kompleks mikro-algi i cynku, który daje niesamowite właściwości ochronne, sebostatyczne, oczyszczające i nawilżające. Regeneruje skórę i działa przeciwzapalnie. Dostarcza skórze glikozaminoglikany, NNKT oraz witaminy, aminokwasy i minerały.
Zabieg doskonale nadaje się dla cer dojrzałych oraz dla kobiet w ciąży ponieważ żaden kosmetyk zawarty w zestawie nie przesusza i nie drażni delikatnej skóry.

Repechage Hydra Medic  150 zł
Repechage Hydra Medic z oczyszczaniem manualnym 220 zł