Wypełniacze

Dziś każdy z nas może zbliżyć swój wizerunek do wymarzonego ideału i walczyć z upływem czasu. Możemy być młodsi, piękniejsi i szczęśliwsi.
Zabiegi z zastosowaniem wypełniaczy są bardzo skuteczne, dają natychmiastowy efekt estetyczny, który możemy obejrzeć w lusterku praktycznie zaraz po wstrzyknięciu. Co ważne, nie powodują one wyłączenia pacjenta z codziennego życia. Bezpośrednio po zabiegu mogą wystąpić łagodne objawy niepożądane takie jak rumień, obrzęk, zasinienie, świąd, ból lub tkliwość w miejscu iniekcji. Zazwyczaj ustępują one jednak samoistnie w okresie kilku dni po zabiegu. Wybrany przez kosmetologa i pacjenta wypełniacz może być stosowany, w zależności od rodzaju, co kilka-kilkanaście miesięcy, lub nawet kilka lat tak, aby uzyskać naturalny, harmonijny wygląd lub dostosować go do obecnie panujących kanonów piękna i potrzeb estetycznych pacjenta.

Istnieje wiele wskazań do zastosowania wypełniaczy. Za ich pomocą można korygować właściwie każdy wymagający tego defekt skóry. Najczęściej wypełnianymi partiami twarzy są: fałdy nosowo-wargowe, tzw. „bruzdy marionetki”, usta, kości policzkowe, „dolina łez”. Zabiegom mogą poddawać się zarówno kobiety, jak i mężczyźni, u których w trakcie wstępnej konsultacji lekarskiej nie stwierdza się występowania czynnej choroby autoimmunologicznej, alergii, wcześniejszych powikłań, opryszczki, czy stanów zapalnych. Wypełniacze podawane są przez kosmetologa za pomocą cieniutkiej igły pod lub śródskórnie. W celu zmniejszenia bólu stosuje się znieczulenie miejscowe, najczęściej za pomocą kremu znieczulającego, nakładanego na około 40-60 minut przed zabiegiem.

W naszym Studio stosujemy kwas hialuronowy usieciowany firmy Reyoungel

Powiększanie ust 700 zł
Okolice oczu od 350 zł
Okolice ust od 400 zł
Lwia zmarszczka od 300 zł