Zabiegi upiększające

Farbowanie brwi i rzęs oraz korekta kształtu brwi podkreślają urodę oka i twarzy. Henna rzęs i brwi sprawia, że oczy stają się wyraźniejsze, ładnie podkreślone i nie trzeba codziennie malować ich tuszem.

Regulacja brwi 10 zł
Henna brwi z regulacją 20 zł
Henna rzęs 15 zł
Henna komplet 30 zł

Trwała na rzęsy to nowoczesny zabieg Wimpernwelle przeznaczony  do trwałego modelowania rzęs. Delikatnie aczkolwiek długotrwale podkręca rzęsy – efekt zabiegu widoczny jest przez około 3 do 6 tygodni. Polecany jest nie tylko dla Pań o podatnych, krótkich rzęsach, ale również dla Pań o rzęsach „trudnych”, długich, prostych – Pań, które nawet za pomocą metalowych przyrządów nie są w stanie podkręcić rzęs.

Trwała na rzęsy 50 zł

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 to przełom w technice przedłużania rzęs. Noble Lashes, to zupełnie nowy sposób pozwalający przedłużyć, zagęścić i pogrubić naturalne rzęsy. Ta nowatorska metoda polega na doklejeniu syntetycznych rzęs, ,,włosek po włosku” do rzęs naturalnych, tak by uzyskać całkowicie naturalny efekt. Dla osiągnięcia najlepszych efektów uzupełnianie zalecane jest co 3-5 tygodni.

Przedłużanie rzęs 1:1 150 zł
Przedłużanie rzęs 1:1 (rzęsy górne i dolne) 180 zł
Uzupełnienie rzęs od 40 zł
Ściągnięcie rzęs 20 zł
Przedłużanie rzęs  2:1 180 zł
Kępki rzęs 20 zł
Przedłużanie rzęs metoda objętościowa od 200 zł
Przedłużanie rzęs Efect Hollywood od 250 zł

 

Makijaż to podstawa pięknego wyglądu kobiety, pomaga wyeksponować urodę, podkreślić jej subtelność, zamaskować niedoskonałości cery. W pewnym stopniu także wyraża osobowość.  Makijaż wykonany przez wizażystę przy użyciu profesjonalnych kosmetyków daje gwarancje trwałości do 20h.

Makijaż dzienny od 60 zł
Makijaż wieczorowy od 80 zł
Makijaż ślubny (próbny w cenie) od 180 zł

Przebijanie uszu, kolczykami ze stali chirurgicznej posiadamy szeroki wybór kolorów kolczyków

Przebijanie uszu (para) plus kolczyki 40 zł